СТАТИСТИКА
Сегодня, уже 1500+ игроков запустили сборку от CS-ANDRE с Вашими серверами
03.09.24
CS-ANDRE.net Все сборки cs 1.6 Скачать СS 1.6 Українською

Скачать СS 1.6 Українською

ID - 14

CS 1.6 Україна – це окрема збірка, яку було створено для мешканців України та тих, хто обожнює українську культуру. Стандартний інтерфейс гри доповнили новими візуальними ефектами. Також було трохи змінено інтерфейс. Це зроблено для того, щоб гра на 100% відповідала темі. Переважна більшість збірок, які зараз можна завантажити в інтернеті, російською мовою. Це стосується і інтерфейсу, і голосів ботів. Але за даними статистики, в Україні величезна кількість фанатів класичного КС 1.6, які хотіли б бачити улюблену гру рідною мовою. Ця збірка усуває несправедливість, тому що повністю виконана українською.

  • Особлива фонова заставка, яка була створена спеціально для КС 1.6 Україна.
  • Повний переклад інтерфейсу і радіокоманд.
  • Робочий пошук серверів, де можна знайти багато великих проектів зі стабільним підключенням.
  • Можливість грати з ботами.

Особливості української Контр-Страйк 1.6

Українська збірка Counter Strike 1.6 кардинально змінює стандартний клієнт. Під час входу в гру ви потрапляєте в головне меню, в якому змінено картинку і музичний супровід. Плюс, усі написи перекладено українською. Це стосується і сповіщень про бомбу із заручниками, і написів у режимі спостерігача, та інших назв. Під час розробки ми не тільки повністю переклали інтерфейс, а ще й змінили базові радіокоманди, що мають оцінити всі гравці. Єдиним недопрацюванням на сьогодні можна вважати лише відсутність нових голосів для ботів. Хоча є велика ймовірність, що дуже скоро з'явиться професійна озвучка.

На увагу заслуговує і нове візуальне оформлення гри. Тепер на стандартних моделях зброї та персонажах можна побачити різну українську символіку, яку акуратно нанесли на моделі. Є і ще один нюанс: державний прапор можна побачити навіть на персонажах у вигляді нашивки на форму. На ножах нанесено герб країни. В якості основи виступають стандартні текстури з Counter Strike 1.6, а не якісь скіни. Винятком можна вважати лише ніж з анімацією перегляду, який був узятий з Counter Strike: 2.0.

Оцените сборку
Рейтинг: 0/5 (0 голосов)
15.04.2024 © Копирование материалов не запрещено, но просим указывать первоисточником наш сайт.
Проверено, вирусов нет

Оставить комментарий

Ж
К
З
Ч
A
Комментарий появится
после проверки модератором!